نسرین مهراندیش هستم؛ کارشناس و مشاور دیجیتال مارکتینگ که با بیش از 12 سال سابقه فعالیت حرفه‌ای، دانش و تخصص خود را در جهت رشد کسب‌وکارها در فضای دیجیتال مارکتینگ به کار گرفته‌ام.

علاقه من به دنیای دیجیتال از دوران نوجوانی آغاز شد و در طول سال‌های تحصیلی و دانشگاهی، این علاقه با تحصیل در رشته مهندسی کامپیوتر و کسب تخصص در زمینه برنامه‌نویسی، عمق بیشتری پیدا کرد. پس از فارغ‌التحصیلی، مسیر شغلی خود را به سمت دیجیتال مارکتینگ هدایت کردم و با گذراندن دوره‌های تخصصی و کسب تجربه عملی، به عنوان یک متخصص در این حوزه شناخته شدم.

من با شور و اشتیاق به این حوزه، همواره در تلاش هستم تا همراه با تیم حرفه‌ای همراه برند به ارائه خدمات تخصصی در زمینه طراحی سایت، سئو و سایر راهکارهای بازاریابی دیجیتال به کسب و کارها در مسیر رشد و پیشرفت و افزایش درآمد کمک کنم.

نسرین مهراندیش

مدیر تیم همراه برند

داستان همراه برند

همراه برند، همراهی قابل اعتماد در مسیر پیشرفت شما

ما در گروه دیجیتال مارکتینگ همراه برند معتقدیم که هر کسب و کاری، داستانی منحصر به فرد برای روایت کردن دارد. دیجیتال مارکتینگ، ابزاری قدرتمند برای به اشتراک گذاشتن این داستان با مخاطبان و تبدیل آن به یک برند ارزشمند است. به همین دلیل، رسالت خود را همراهی کسب و کارها از نقطه صفر کسب  وکار تا مرحله تبدیل شدن به یک برند، از طریق ارائه خدمات تخصصی، همگام با جدیدترین متدهای روز دنیا قرار داده‌ایم.

تیم همراه برند با اتکا به تیمی مجرب و متخصص با سابقه درخشان در حوزه دیجیتال مارکتینگ، دانش و تجربه به روز در زمینه های مختلف دیجیتال مارکتینگ و خلاقیت و نوآوری در ارائه راهکارهای متناسب با نیاز هر کسب و کار به شما در موارد زیر خدمات تخصصی و حرفه ای ارائه می نماید:

طراحی و توسعه وب سایت‌های جذاب و کارآمد

بهینه سازی وب سایت تان برای موتورهای جستجو (SEO)

mobile-marketing

ارائه مشاوره تخصصی در زمینه دیجیتال مارکتینگ

اجرای کمپین‌های تبلیغاتی آنلاین

مدیریت شبکه‌های اجتماعی

تولید محتوای جذاب و متناسب با مخاطبان تان

اعضای تیم همراه‌برند

تجربه حرفه‌ای تیم همراه برند

تیم همراه برند در نمایشگاه ملی فناوری و نوآوری - اصفهان 1402

ارتباط با ما

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

مشخصات فردی شما*